Libraria Maranatha a fost infintata si apartine asociatiei umanitare ,,Misiunea Speranta pentru Romania''. Asociatia noastra umanitara s-a dezvoltat an de an, marindu-si activitatea si implicarea in cazuri sociale si umanitare.

Pe parcursul dezvoltarii activitatii noastre s-a nascut ideea de a avea o activitate economica care sa ne ajute sa ne implicam si mai mult in rezolvarea cazurilor social / umanitare pe care dorim sa le ajutam, iar in acelasi timp sa ne ajute sa putem sustine functionarea asociatiei.

In acest context s-a nascut ideea de a avea o librarie crestina pe care am numit-o ,,Libraria Maranatha''. Putem spune astazi cu modestie si multumire la adresa lui Dumnezeu, ca oferim cea mai bogata oferta de carte crestina, Biblii si cadouri crestine, activand doar in mediul online.

Nu a fost usor, am dezvoltat aceasta librarie cu multa munca, pasiune si investitie. Satisfactiile sufletesti si binecuvantarile ceresti nu s-au lasat mult asteptate.

Zeci de mii de vizitatori ne-au vizitat pagina web a Librariei Maranatha si am onorat peste 24.000 de comenzi.

Insa cea mai mare satisfactie este implicarea, ajutorarea si salvarea copiilor bolnavi de cancer, leucemie sau alte boli grave. Impreuna cu dvs am reusit sa ajutam intr-o masura mai mare sau mai mica zeci de cazuri umanitare si sociale. Toate aceste cazuri, cat si intreaga noastra activitate umanitara, o puteti urmari pe site-ul asociatiei noastre: www.sperantapentruromania.ro

Cu respect

Libraria Maranatha

www.librariamaranatha.ro